ХТО МИ

ЩО МИ РОБИМО НАЙКРАЩЕ

Досвід

Ми об’єднання висококваліфікованих і досвідчених програмістів, котрі входять до числа найкращих фахівців в різних галузях IT. Ми працюємо над мобільними додатками і веб-розробками, розробкою програмного забезпечення на замовлення, автоматизацією тощо. Більш як 100 задоволених клієнтів можуть підтвердити високу якість їх успішно завершених проектів. Ми розвинули наші навички і отримали цінний досвід в галузі ІТ. Ми працюємо з нашими клієнтами з усього світу, і ми завжди можемо задовольнити їхні очікування.

Розробка

Центр інноваційних технологій «ПРОГРАМА» пишається своїми надбаннями та традиціями, які дозволяють нам легко адаптуватися до постійно мінливої ситуації на ринку і впровадження нових технологій. Коли додатки стали складнішими і клієнти почали питати про бази даних, системи управління контентом і веб-портали, компанія почала пропонувати веб-додатки створені за допомогою найсучасніших технологій. В ідеалі ви бажаєте співпрацювати з ІТ-компанією, яка розуміє ваші потреби і реалізує ІТ-рішення для потреб вашого бізнесу.

Мета

Наша мета – сфокусувати увагу на виконанні замовлення у чіткій відповідності до запиту клієнта. По-перше, системи повинні бути введені в дію. По-друге, клієнт обов’язково отримує інструкцію про те, як програма працює. Коли ці дві складові працюють разом, весь IT-досвід стає гармонійним. Це те, що ІТ-компанія повинна запропонувати замовнику. Це те, що ми пропонуємо Вам.

team-member1
Розробка програмного забезпечення
+380444994020
development@cit-program.com
team-member2
Створення Web-сайтів
+380444994020
web@cit-program.com
team-member3
Встановлення та обслуговування охоронних систем
+380444994020
security@cit-program.com
team-member4
IT - аутсорсинг
+380444994020
itoutsourcing@cit-program.com

Наш лозунг

Ми не боїмося труднощів, навпаки, вони бояться нас, тому що ми здатні з ними впоратися. Ми віддаємо собі звіт про те, чого ми прагнемо, і як ми можемо досягти цього. Послуги та програмні рішення Центром інноваційних технологій «ПРОГРАМА» створюються для забезпечення істотного значимого для клієнтів програмного забезпечення, незалежно від їх розміру та складності.

free-consulting
Зателефонуйте нам!
(050) 6510006
(068) 8684853
>

РОБОЧИЙ ЧАС

ПОНЕДІЛОК - П'ЯТНИЦЯ

10:00 - 18:30