ЩО МИ РОБИМО

Проведення тестування програмного забезпечення

Центр інноваційних технологій «ПРОГРАМА» пропонує послуги тестування програмного забезпечення, (англ. Software Testing) — це процес технічного дослідження, призначений для виявлення інформації про якість продукту відносно контексту, в якому він має використовуватись. Техніка тестування також включає як процес пошуку помилок або інших дефектів, так і випробування програмних складових з метою оцінки. Може оцінюватись:

 • відповідність вимогам, якими керувалися проектувальники та розробники
 • правильна відповідь для усіх можливих вхідних даних
 • виконання функцій за прийнятний час
 • практичність
 • сумісність з програмним забезпеченням та операційними системами
 • відповідність задачам замовника.

Оскільки число можливих тестів навіть для нескладних програмних компонент практично нескінченне, тому стратегія тестування полягає в тому, щоб провести всі можливі тести з урахуванням наявного часу та ресурсів. Як результат програмне забезпечення (ПЗ) тестується стандартним виконанням програми з метою виявлення баґів (помилок або інших дефектів).

Тестування ПЗ може надавати об'єктивну, незалежну інформацію про якість ПЗ, ризики відмови, як для користувачів так і для замовників.

Тестування може проводитись, як тільки створено виконуваний код (навіть частково завершено). Процес розробки зазвичай передбачає коли та як буде відбуватися тестування. Наприклад, при поетапному процесі, більшість тестів відбувається після визначення системних вимог і тоді вони реалізуються в тестових програмах. На противагу цьому, відповідно до вимог гнучкої розробки ПЗ, програмування і тестування часто відбувається одночасно.

Тестування — це одна з технік контролю якості, що включає в себе:

 • Планування робіт (Test Management)
 • Проектування тестів (Test Design)
 • Виконання тестування (Test Execution)
 • Аналіз отриманих результатів (Test Analysis)
 • Верифікація (Verification) — це процес оцінки системи або її компонентів з метою визначити чи задовольняють результати поточного етапу розробки умовам, сформованим на початку цього етапу. Тобто чи виконуються цілі, терміни, завдання з розробки проекту, визначені на початку поточної фази. Валідація (Validation) — це визначення відповідності розроблюваного програмного забезпечення між очікуваннями і потребами користувача, вимогам до системи.
 • План Тестування (Test Plan) — це документ, що описує весь обсяг робіт з тестування, починаючи з опису об'єкта, стратегії, розкладу, критеріїв початку і закінчення тестування, до необхідного в процесі роботи обладнання, спеціальних знань, а також оцінки ризиків з варіантами їх вирішення.
 • Тест дизайн (Test Design) — це етап процесу тестування програмного забезпечення, на якому проектуються і створюються тестові випадки (тест кейси), відповідно до визначених раніше критеріями якості та цілями тестування.
 • Тестовий випадок (Test Case) — це документ, що описує сукупність кроків, конкретних умов і параметрів, необхідних для перевірки реалізації тестованої функції або її частини.
 • Баг/Дефект Репорт (Bug Report) — це документ, що описує ситуацію або послідовність дій (Steps), що призвела до некоректної роботи об'єкта тестування (Misbehavior), із зазначенням причин та очікуваного результату (Expected Result).
 • Тестове Покриття (Test Coverage) — це одна з метрик оцінки якості тестування, що представляє із себе щільність покриття тестами вимог або коду, що виконується.
 • Деталізація Тест Кейсів (Test Case Specification) — це рівень деталізації опису тестових кроків і необхідного результату, при якому забезпечується розумне співвідношення часу проходження до тестового покриття.
 • Час Проходження Тест Кейса (Test Case Pass Time) — це час від початку проходження кроків тест кейса до отримання результату тесту.
ВАС ЦЕ ЗАЦІКАВИЛО?
ЗВ'ЯЖИТЬСЯ З НАМИ

Центр інноваційних технологій «ПРОГРАМА» надає послуги з інформатизації на IT-ринку України. Ми зібрали не тільки професійних програмістів, але й фахівців, що мають навички управління процесами, ресурсами, ризиками. Згуртована і професійна команда досвідчених, висококваліфікованих фахівців здатна вирішувати найскладніші задачі, що вимагають нестандартних підходів і компетентності — від консалтингу до автоматизації бізнес-процесів.

НАША АДРЕСА

04073

Україна

м. Київ, вул.Сирецька, 35

Надішліть
повідомлення

Tel: +38(044)4994020

Mob: +38(044)6052050

Email: office@cit-program.com

Web: www.cit-program.com

РОБОЧИЙ ЧАС

ПОНЕДІЛОК - ПЯТНИЦЯ

10:00 - 18:30

МИ
НА КАРТІ

team-member1
Розробка програмного забезпечення
+380444994020
development@cit-program.com
team-member2
Створення Web-сайтів
+380444994020
web@cit-program.com
team-member3
Встановлення та обслуговування охоронних систем
+380444994020
security@cit-program.com
team-member4
IT - аутсорсинг
+380444994020
itoutsourcing@cit-program.com