ЩО МИ РОБИМО

РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗА ІНДИВІДУАЛЬНИМИ ЗАМОВЛЕННЯМИ (CRM, ERP СИСТЕМИ)

Центр інноваційних технологій «ПРОГРАМА» пропонує послуги з розробки програмного забезпечення, включаючи весь цикл розробки додатків, починаючи з постановки бізнес завдання та збору вимог і закінчуючи розгортанням системи, передачею знань і технічною підтримкою.

Маючи у своєму штаті професійних архітекторів, розробників, менеджерів проектів, тестувальників, Центр інноваційних технологій «ПРОГРАМА» може підключитися до роботи на будь-якій стадії, незалежно від того, чи маєте Ви всього лише загальну ідею Вашого майбутнього продукту, або вже знаходитеся в процесі розробки. У Центрі інноваційних технологій «ПРОГРАМА» є практичний досвід з розробки ПЗ під замовлення для різних компаній. Ми гнучко настроюється наш стандартний процес розробки, для того щоб ефективно інтегруватися з існуючими процесами клієнта.

Весь цикл розробки ПЗ в Центрі інноваційних технологій «ПРОГРАМА» включає:

Постановка бізнес задачі

Планована програмна система оцінюється, базуючись на ключових факторах успіху організації. Тут також може проводитися аналіз реалізованості проекту.

Збір вимог

Наші аналітики працюють з носіями знань і фахівцями в предметній області клієнта, для того щоб визначити високорівневі вимоги до додатка.

Уточнення вимог.

На цій стадії всі бізнес вимоги детально опрацьовуються і пріорітезіруются. В результаті цієї стадії створюється документ «Технічне завдання на розробку ПЗ».

Прототипування

Використовується для демонстрації та перевірки технічних вимог до програмної системи. Прототипи допомагають замовникам і розробникам прийти до загального розуміння вимог до системи і розкрити непорозуміння між користувачами ПЗ та розробниками.

Дизайн системи і розробка технічної архітектури

Тут створюється технічний проект програмної системи.

Розробка

На цьому етапі дизайн фактично перетворюється в програмний продукт шляхом написання програмного коду та створення баз даних, використовуючи вибраний архітектурний підхід і технології, і при підтримці відповідного процесі управління проектом.

Тестування додатків

Команда тестувальників бере участь у проекті, починаючи з ранніх етапів розробки, починаючи з планування процесу тестування і створення варіантів тестування, і переходячи потім безпосередньо до виконання різного роду тестів в залежності від вимог. Тестування може включати функціональне тестування, тестування інтерфейсу користувача, тестування продуктивності, здатності навантаження, стрес-тестування, тестування установки і розгортання, приймальне тестування тощо.

Етап здачі та впровадження

Включає установку системи в робоче середовище, конфігурацію, перенесення і завантаження даних. Також на даному етапі готується технічна і призначена для користувача документація, проводиться навчання користувачів і передача знань.

Супровід і технічна підтримка

Своєчасне оновлення системи, а також забезпечення виконання нею поставлених завдань.

Залежно від проектних умов і вимог, можуть виконуватися всі перераховані вище стадії, або Ви можете замовити реалізацію тільки деяких з них, таких як збір вимог і підготовка документа «Технічне завдання» або тільки розробку архітектури, або тестування програми, або послуг із супроводу й тех. підтримки тощо.

Для того щоб легко об'єднати процеси розробки ПЗ Центру інноваційних технологій «ПРОГРАМА» з процесами замовника і врахувати можливі відхилення від стандартних процесів, ми в Центрі інноваційних технологій «ПРОГРАМА» використовуємо Agile методологію за підтримки гнучкої і налаштоваємої моделі CMMI практик. Для гарантії вищої якості, всі процеси, від старту проекту до його закриття, контролюються нашою внутрішньою Службою якості та тестування.

ВАС ЦЕ ЗАЦІКАВИЛО?
ЗВ'ЯЖИТЬСЯ З НАМИ

Центр інноваційних технологій «ПРОГРАМА» надає послуги з інформатизації на IT-ринку України. Ми зібрали не тільки професійних програмістів, але й фахівців, що мають навички управління процесами, ресурсами, ризиками. Згуртована і професійна команда досвідчених, висококваліфікованих фахівців здатна вирішувати найскладніші задачі, що вимагають нестандартних підходів і компетентності — від консалтингу до автоматизації бізнес-процесів.

НАША АДРЕСА

04073

Україна

м. Київ, вул.Сирецька, 35

Надішліть
повідомлення

Tel: +38(044)4994020

Mob: +38(044)6052050

Email: office@cit-program.com

Web: www.cit-program.com

РОБОЧИЙ ЧАС

ПОНЕДІЛОК - ПЯТНИЦЯ

10:00 - 18:30

МИ
НА КАРТІ

team-member1
Розробка програмного забезпечення
+380444994020
development@cit-program.com
team-member2
Створення Web-сайтів
+380444994020
web@cit-program.com
team-member3
Встановлення та обслуговування охоронних систем
+380444994020
security@cit-program.com
team-member4
IT - аутсорсинг
+380444994020
itoutsourcing@cit-program.com