Розробка програмного забезпечення за індивідуальними замовленнями

Розробка програмного забезпечення за індивідуальними замовленнями (CRM, ERP системи)

Ми розробляємо програмне забезпечення, яке повністю відповідає вимогам клієнта, надаємо кваліфіковану допомогу на всіх етапах створення: від технічного опису - до рішень післяпродажної підтримки.

Розробка WEB-сайтів, інтернет представництв

Розробка WEB-сайтів, інтернет-представництв

CIT PROGRAM пропонує створення веб-сайтів для компаній з України та закордону різної складності. Для створення сайту наша команда використовує сучасні технології веб програмування та створення дизайну сайту. Ми розробляємо інноваційні високотехнологічні сайти.

Тестування (testing) програмного забезпечення

Тестування (testing) програмного забезпечення

Тестування (testing) програмного забезпечення (ПЗ) - це процес дослідження ПЗ з метою виявлення помилок і визначення відповідності між реальною і очікуваною поведінкою ПЗ, яке здійснюється на основі набору тестів, обраних певним чином. У більш широкому сенсі, тестування ПЗ - це техніка контролю якості програмного продукту, що включає в себе проектування тестів, виконання тестування і аналіз отриманих результатів.

ІТ-аутсорсинг

ІТ-аутсорсинг

Центр інноваційних технологій «ПРОГРАМА» надає професійні послуги в області аутсорсингу інформаційних технологій та інфраструктури. Основні послуги для забезпечення комплексного управління інформаційними системами та ІТ-інфраструктурою підприємства:

 • аудит інфраструктури, консалтинг з урахуванням галузевої специфіки бізнесу
 • аутсорсинг бізнес-процесів
 • розробка систем під замовлення, макро-програм та інструментальних засобів для замовника
 • підбір економ-рішень – варіантів систем та обладнання з мінімальною сукупною вартістю
 • модернізація та обслуговування ІТ-інфраструктури, впровадження рішень рівня підприємства (сховище даних, система інтелектуального аналізу, система управління ресурсами та ін.), продуктів провідних постачальників ІТ-рішень та обладнання
 • системна інтеграція
 • супровід систем і навчання користувачів
 • Інформаційна безпека

  Інформаційна безпека

  Для кожного сучасного підприємства, компанії або організації одним з найголовніших завдань є саме забезпечення інформаційної безпеки. Коли підприємство стабільно захищає свою інформаційну систему, воно створює надійну і безпечну середу для своєї діяльності. Пошкодження, витік, відсутність і крадіжка інформації - це завжди збитки для кожної компанії. Наприклад, можуть з'явитися збитки від поганої репутації компанії, від відсутності клієнтів, від витрат на відновлення стабільної роботи або від втрати важливої інформації, яку мала дана компанія.

  Встановлення та обслуговування охороннх систем

  Встановлення та обслуговування охоронних систем

  На сьогоднішній день безпеці об'єктів з різним ступенем важливості приділяється величезна увага. Це проявляється в монтажі захисних систем, що включають в себе різноманітні комплекси виявлення, спостереження та ідентифікації загрози.