Розробка програмного забезпечення за вимогами замовника

Компанія CIT PROGRAM LLC пропонує повний набір послуг з розробки програмного забезпечення на замовлення: від адаптації наявних систем до специфічних вимог клієнтів, а також розробки надійних і ефективних рішень з нуля, відповідно до індивідуальних побажань замовників:

  • Розробка з нуля.
  • Інтеграція і кастомизация додатків.
  • Міграції та модернізації наявних систем.
  • Безперервне вдосконалення та підтримка.

ЧОМУ РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДУЖЕ АКТУАЛЬНА?

Замовлена розробка передбачає створення програмного продукту, що вирішує будь-яке завдання замовника. При замовленні розробки, програмне забезпечення може бути інтегровано з існуючими програмними продуктами вашої компанії, а функціональність продукту буде враховувати унікальність бізнес-процесів.
https://cit-program.com/wp-content/uploads/2021/09/Software-Developer-Software-Engineer-Dice.png

КРОК 1

Обговорюємо і оцінюємо проект. Ми обговоримо ваш проект і уточнимо технічні деталі. При наявності технічного завдання та після узгодження деталей переходимо до етапу формування комерційної пропозиції. Якщо технічне завдання відсутнє, ми збираємо вимоги і формуємо завдання. При необхідності підписується угода про нерозголошення.

КРОК 2

Формуємо комерційну пропозицію. Розібравшись з постановкою, ми пропонуємо варіанти реалізації, включаючи набір технологій. Також попередньо оцінюємо терміни і трудовитрати. Клієнт отримує комерційну пропозицію з докладним описом планованих робіт.

КРОК 3

Розробляємо технічне завдання: іноді замовники виконують цю частину самостійно, але найчастіше ця робота проводиться спільно.

КРОК 4

Починаємо розробку: розробка, тестування системи та складання технічної документації відбувається одночасно, невеликими ітераціями, з обговоренням проміжних результатів.

КРОК 5

Демонструємо проміжні варіанти: вся розробка поділена на невеликі етапи, після виконання ключових завдань ми розгортаємо тестову версію системи і відкриваємо до неї доступ.

КРОК 6

Обговорюємо і коригуємо ТЗ: після демонстрації проміжних результатів, з’явиться бажання щось змінити — ТЗ коригується виходячи з ваших нових побажань

КРОК 7

Завершуємо розробку: перед закінченням розробки проводиться фінальне тестування з усіх виконаних завдань.

КРОК 8

Презентуємо розроблену систему: на цьому етапі ми розгортаємо систему на серверах замовника, або передаємо вам інсталяцію програми та виняткові права на код і документацію. Вихідні тексти передаються вам в вигляді доступу до git-сховища або записуються на носій.

КРОК 9

Після розробки ми надаємо технічну підтримку. При активному розвитку проекту ви завжди можете звернутися до нас за доопрацюванням системи або за продовженням технічної підтримки. У тому чи іншому форматі, але ми завжди підтримуємо вас — від разових послуг до довгих проектів!

Зацікавлені в послузі?

https://cit-program.com/wp-content/uploads/2021/09/240_F_452485003_KLUJctgV5MzkluYOc5oXQYlXu3D0Tltc.jpg