Знайомтесь з нашими експертами

https://cit-program.com/wp-content/uploads/2021/08/tl.jpg1_.jpg
ТЕТЯНА ЛЕБЕДИНЕЦЬ
Експерт з менеджменту, фінансів та аудиту
1
ВІДОМОСТІ ПРО ОСВІТУ

Член Аудиторського Комітету ОБСЄ.

Висококваліфікований професіонал з менеджменту, фінансів та аудиту. Тетяна має понад 20-річний досвід роботи управління в галузі внутрішнього аудиту, фінансів та корпоративного управління та управління ризиками. Є сертифікованим внутрішнім аудитором (CIA),

Як керівник внутрішнього аудиту  найбільших іноземних  банків (Bank Intesa Sanpaolo, Райффайзен Банк, Банк Аваль, Банк Австрія, Creditanstalt, Hypovereinsbank) Тетяна розробляла всеохоплюючу методологію внутрішнього аудиту ризик зваженого планування та програм підвищення якості.

Тетяна була головою Аудиторського Комітету Українського процесінгового центру (УПС),  членом Комітету з Аудиу Райффайзен Інвестмент та членом  Аудиторського комітету України РайффайзенЛізинг. Контролювала системи управління ризиками, систему  внутрішнього контролю та внутрішній аудит організацій.

З 2010 року Тетяна виступає президентом Українського Інституту внутрішніх аудиторів, філії Міжнародного інституту зі штаб-квартирою в США. Тетяна неодноразово співпрацювала та здійснювала проекти зі Світовим банком, МВФ, Асоціацією дипломованих бухгалтерів та Аудиторською палатою України.

Вона отримала магістерський диплом з економіки, бухгалтерського обліку та аудиту в 1994 році в Київському торговельно-економічному університеті. Крім того, вона отримала сертифікат програміста Power Builder в Бостонській комп’ютерній школі в США. Тетяна отримала диплом з бухгалтерського обліку та управління фінансами в Копенгагенському коледжі бізнесу.

Вона також отримала сертифікат Чорного пояса в 6 Sigma (управління процесами та продуктивністю). Тетяна вільно володіє українською, російською та англійською мовами.