Знайомтесь з нашими експертами

https://cit-program.com/wp-content/uploads/2021/09/0b9b4fd6-ecf4-4335-9c4b-0c16bd21b729.jpg
ВІКТОР ІЛЬЇЧОВ
Начальник відділу інформаційної безпеки
1
ВІДОМОСТІ ПРО ОСВІТУ

ПОВНА ВИЩА

  • 1995-2000 – Київський військовий інститут управління і зв’язку, «Безпека інформації в спеціальних інформаційних системах», спеціаліст.
  • 2018-2020 – Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного  університету «Одеська юридична академія», спеціальність «Менеджмент», професіонал з інтелектуальної власності», магістр.

ДОДАТКОВА ОСВІТА

  • 2006 – Навчання на Державному підприємстві «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості», кандидат в аудитори засобів захисту інформації.
  • 2015 – Курси перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців в галузі інформаційної безпеки при НТУУ «КПІ»: «Захист інформації. Криптосистеми та засоби криптографічного захисту».
  • 2020 – Підвищення кваліфікації в Національній академії внутрішніх справ України з антикорупційного менеджменту.
2
ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ
  • 2000-2006 Проходив службу в Департаменті спеціальних телекомунікаційних систем та захисту інформації Служби безпеки України на посадах офіцерського складу.
  • 2007-2013 Проходив службу в Державному науково-дослідному інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України на посадах офіцерського та керівного складу, займав посади: начальник лабораторії, заступник начальника відділу (робота в галузі криптографічного захисту інформації; проведення робіт із сертифікації  засобів криптографічного та технічного захисту інформації в органі з сертифікації засобів захисту інформації).
  • 2013-2015 Державне підприємство «Український інститут промислової власності», займав посади: головний фахівець сектору технічного захисту інформації, начальник сектору криптографічного захисту інформації (проведення контролю за виконанням вимог організаційних, розпорядчих та нормативно-правових документів з питань технічного захисту інформації; супроводження робіт з побудови та контроль за виконанням вимог комплексної системи захисту інформації; робота із апаратно-програмними засобами захисту інформації).
  • 2015-2019 Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності», займав посаду: начальник центру сертифікації ключів (організація, контроль та забезпечення роботи акредитованого центру сертифікації ключів).
  • 2019-2021 Державне підприємство «Українські спеціальні системи», займав посади: начальник центру сертифікації ключів, начальник відділу надання кваліфікованих електронних довірчих послуг (організація, контроль та забезпечення роботи кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг).