Кадрова безпека

Соціальний інжиніринг та безпека персоналу
https://cit-program.com/wp-content/uploads/2020/09/inner_image_04.jpg

Спектр послуг

Ми пропонуємо Вам повний спектр послуг пов’язаних з організацією комплексної профілактичної, діагностичної, оперативної підтримки заходів спрямованих на попередження, наданні необхідної допомоги в розслідуванні можливих або фактичних діянь, пов’язаних з ризиками, спробами, погрозами, фактами несанкціонованого доступу, передачі, викрадення, збору, свідомої або несвідомої втрати цінної, важливої або конфіденційної інформації. Будь-які можливі проблеми з інформаційною безпекою, які можуть виникнути за допомогою активного впливу на персонал з використанням психологічного інструментарію, застосування навичок соціального інженерінги, різного роду маніпуляцій, включаючи будь-які форми впливу (підкупу, шантажу, навіювання, гіпнозу та інших форм прямого та непрямого впливу на особу) з метою промислового шпигунства можуть бути успішно припинені при своєчасному реагуванні з залученням наших високо кваліфікованих фахівців.

Для досягнення поставлених завдань застосовуються найсучасніші способи, прийоми, методи, інструменти та обладнання, що дозволяє нам своєчасно виявити і усунути можливі осередки витоку інформації без шкоди для іміджу, політики і курсу Вашої компанії, лояльності і внутрішньої мотивації співробітників з гранично мінімальними тимчасовими витратами і практично без відриву від основної роботи. Можливий формат проведення індивідуальних скрінігових перевірок при наборі персоналу або формуванні кадрового резерву.

Співробітники нашої компанії — сертифіковані фахівці, які постійно вдосконалюють свої професійні навички. Вони активно застосовують у своїй роботі ефективне інтерв’ювання, профайлинг, комп’ютерну психологічну діагностику і ряд інших елементів збору достовірної інформації, включаючи застосування відповідних програмно-аппаратних комплексів та найсучасніших засобів поліграфічної перевірки.

Наша компанія має можливість забезпечити нашим клієнтам надійний захист інформації на всіх напрямках передбачаючи найнесподіваніші ситуації.